Wioletta, Kęty

Bardzo dziękuję Kasi Kruszenko za świetne projekty kuchni i pokoju. Wykorzystałam je maksymalnie i jestem z tego mega zadowolona. Zwłaszcza kuchnia z hitem, który każdemu sprzedaję, czyli farbą do płytek oraz regał na książki, który teraz też jest biały :-) w chwilach zwątpienia Kasia ratowała mnie swoimi profesjonalnymi radami, m.in. w sprawie wyboru wałka do malowania mebli. Polecam porady u Kasi z całego serca. Dziękuję, Kasiu :-)

Karolina, Kraków

Bardzo dziękuje Kasi za pomoc w metamorfozie mojego mieszkania. Nie wyobrażam już sobie teraz, że podjęłabym się tego wyzwania sama, bez jej wsparcia. Kasia pomogła mi kompleksowo: począwszy od wsparcia w decyzji dotyczącej odświeżenia podłogi drewnianej (w tym wyboru lakieru, listew przypodłogowych), następnie w wyborze rolet na okna oraz ustaleniu kolorystyki ścian, w tym także wyborze konkretnych już farb i tapety. Współpraca obejmowała również aranżację salonu- projekt wnętrza i znalezienie do niego odpowiednich mebli. W całym tym procesie Kasia zawsze uwzględniała moje potrzeby, ograniczenia i możliwości lokalowe, preferowaną przeze mnie estetykę wnętrz i oczywiście środki pieniężne, jakie na remont planowałam przeznaczyć. Pracujemy obecnie nad kolejnym projektem, tym razem odświeżenia kuchni, a następnie remontu łazienki. Polecam współpracę z Kasią w każdej możliwej formie, jestem pewna jej zaangażowania, kreatywności i profesjonalizmu!

Seweryn, Kudowa Zdrój

Kupiłem mieszkanie na poddaszu, poprosiłem Kasię o rozplanowanie jego układu, bo nie byłem pewny jak zmieścić wszystko na 30 m2. W trakcie załatwiania formalności okazało się, że mogę wykupić cały strych. Z 30 zrobiło się prawie 80 m2 i tym razem potrzebowałem je dobrze zagospodarować. Kasia zaproponowała kilka układów mieszkania, podkreśliła ich wady i zalety. Razem wybraliśmy ten najlepszy i przystąpiłem do realizacji. Wiedziałem jaki efekt chcę uzyskać, ale wszystkie meble i kolorystykę konsultowałem z nią przed zakupem. Uchroniła mnie przed kilkoma błędnymi decyzjami. Polecam taką formę współpracy!

Basia, Pracownia florystyczna

Wirtualne spotkanie. Spojrzenie na mój świat w nowy sposób. Dla mnie zaskakujący, pokazujący że nie widzę wszystkich możliwości wnętrza. Porady proste z szybkim efektem. Bardziej czaso i pracochłonne niż kosztowne. Propozycje wykorzystuję i realizuję krok po kroku. https://kluczdoogrodu.pl/

Jola, Pizzeria la Nostra

Mam okazję indywidualnie współpracować z Kasią i śmiało polecam Jej rozwiązania. Kasia na świetne pomysły, które nadadzą Twojemu wnętrzu nowego chrakteru. Mało tego Kasia zaraża swoim eko dizajnem. To właśnie dzięki Kasi zaczęłam robić lampy z butelek, a ostatnio kilka ciekawych rzeczy z rurek miedzianych. Nasza współpraca trwa od kilku lat, a Kasia ciągle inspiruje i motywuje mnie do działania
Pizzeria La Nostra

Monika, Klucze

Współpraca z Kasia to sama przyjemność. Indywidualne podejście do potrzeb klienta, cierpliwość, rzeczowość, analityczne podejście do napotykanych wyzwań, a także profesjonalna komunikacja i wysoka kultura osobista. Polecam!!!!!

Anna, Klucze

Korzystałam z opcji metamorfozy wnętrza. Przy współpracy z Kasią założenie moje było takie, aby nie wyrzucać mebli, które posiadam, a jedynie nadać im nowe życie i zmienić ich charakter. Stworzyła pokoje dziecięce zgodnie z tym, co każde dziecko lubi, przy jednoczesnym maksymalnym wykorzystaniu posiadanych już przez nas mebli. Wprowadziła piękne kolory ścian i dobrała kilka drobnych elementów. Dzięki temu pokoje dzieci przeszły metamorfozę i uwielbiają spędzać w nich czas. Kasia uważnie słucha potrzeb Klienta, co jest jej wielką zaletą.
Polecam współpracę z Kasią każdemu, komu zależy na nadawaniu meblom drugiego życia.