PROJEKT ARCHITEKTONICZNO -BUDOWLANY

Chcesz wybudować dom, na miarę Twoich potrzeb, który od fundamentu po dach będzie spełnieniem Twoich marzeń?Przygotuję dla Ciebie projekt indywidualny domu.

Pomogę Ci dobrać materiały i rozwiązania energooszczędne, by dom był zdrowy i bezpieczny dla Twojej rodziny, a  także dla środowiska naturalnego.

Rozmowy możemy zacząć jeszcze przed zakupem działki - pomogę wybrać i przeanalizować możliwości zabudowy.

Wykonam projekt uwzględniający Twoje pomysły, wymagania planu miejscowego, ograniczenia i walory terenu. Przygotuję kompletną wielobranżową dokumentację potrzebną do uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę. Współpracuję ze świetnymi konstruktorami i inżynierami branżowymi.

Cena projektu jest ustalana indywidualnie w zależności od wielkości domu i stopnia skomplikowania projektu. Zapraszam do kontaktu!

umów się na bezpłatną rozmowę wstępną

biuro@kasiakruszenko.pl

Co zawiera INDYWIDUALNY PROJEKT ARCHITEKTONICZNO - BUDOWALNY?

Projekt jest przygotowywany zgodnie z Polskim Prawem Budowlanym przez uprawnionych projektantów wszystkich branż. Zawiera część opisową (zastosowane rozwiązania przestrzenne, materiały, zgodność z Planem Miejscowym lub warunkami zabudowy) i część rysunkową ( rzuty, przekroje i elewacje, schematy, plan zagospodarowania terenu na mapie)

zobacz przykładowe projekty architektoniczne