Pomogę Ci odmienić wnętrze!

Nie zawsze jest czas na remont, ale zawsze jest dobry czas na zmiany we wnętrzu!
A może tak metamorfoza otaczającej Cię przestrzeni? Niezależnie czy to pokój dzienny, sypialnia, pokoju dziecka czy biuro - zmiany są fajne! Byle nie były zbyt kosztowne i pracochłonne, bo stracimy zapał i radość z ich wprowadzania.
Lubię proste rozwiązania, zaskakujące pomysły, naturalne materiały i neutralne wnętrza, które można zmienić w okamgnieniu dodatkami, najlepiej wykonanymi samodzielnie. Lubię targi staroci, babcine szafy i strychy (bez pająków).
Nie lubię nadmiaru rzeczy, marnowania pieniędzy, energii i czasu, nie lubię wyrzucania. Uważam, że to co się da - trzeba naprawiać, odnawiać i przerabiać. To co dla kogoś jest śmieciem, dla nas może być skarbem. To podejście jest dobre dla środowiska naturalnego i naszej kieszeni a dodatkowo zrobienie czegoś samodzielnie to ogromna radość.
Jeśli takie podejście jest Ci bliskie, zapraszam Cię do zapoznania się z moją ofertą szybkiej i efektownej metamorfozy Twojej przestrzeni.
Jestem architektem i pomogłam zdalnie już wielu osobom. Poznaj ich opinie.
Jestem pewna, że w każdym wnętrzu nawet niewielka, ale pomysłowa zmiana może zdziałać cuda, także dla naszego samopoczucia.

Jak wygląda ta usługa?

Usługa polega na konsultacji architektonicznej on-line jednego pomieszczenia, której efektem jest pakiet rysunków i inspiracji do samodzielnego wdrożenia zmian w Twoim wnętrzu.
Po zaksięgowaniu wpłaty, prześlę Ci maila z potwierdzeniem i prośbą o wysłanie informacji o wnętrzu, które chcesz zmienić.
Nie obawiaj się - masz moją gwarancję satysfakcji.
Aby jak najlepiej spełnić Twoje oczekiwania proponuję następujące poniżej etapy:

1

Odpowiedz na kilka pytań dotyczących przestrzeni, którą chcesz poddać metamorfozie korzystając z gotowego formularza lub napisz do mnie email (biuro@kasiakruszenko.pl) i opisz problem, np:
- jakie funkcje pełni to pomieszczenie, a jakie ma pełnić - jeśli chcesz to zmienić lub coś dodać (kącik do czytania, łóżeczko i przewijak dla niemowlaka)?
- co w tym wnętrzu lubisz?
- czego nie lubisz?
- co Ci się marzy?
- którego mebla bardzo chcesz się pozbyć?
- jaki mebel (np. z innej cześć mieszkania/domu) chcesz żeby się tam znalazł?
- dostałaś piękny obraz na urodziny i nie wiesz gdzie go umieścić i jak dopasować do niego wnętrze? (prześlij jego zdjęcie)
- napisz czy lubisz robić coś samodzielnie, np. umiesz szyć, malować, uwielbiasz pracę z drewnem
- możesz przesłać swoje inspiracje - zdjęcia wnętrz lub elementów, które Ci się podobają lub oddają klimat, który chcesz uzyskać,
- możesz określić budżet jaki chcesz przeznaczyć na metamorfozę, jeśli nie będę starać się by był minimalny :)

Odpowiedz na kilka pytań korzystając z gotowego formularza!

WYPEŁNIJ FORMULARZ

2

Prześlij na mój adres email (kasia@dizajneko.pl):
- kilka zdjęć pomieszczenia/przestrzeni, którą chcesz odmienić i jego najistotniejszych elementów ( meble, skosy, okno, komin, wnęka, słup, meble). Im więcej zdjęć tym lepiej poznam wnętrze i tym lepiej będę mogła wywiązać się z zadania.
Zdjęcia najlepiej robić z rogów lub przeciwległych ścian pomieszczenia, żeby jak najwięcej przestrzenie znalazło się w kadrze.
- możesz też nakręcić wideo i "oprowadzić" mnie po tej przestrzeni
- odręczny rzut poniszczenia z zaznaczeniem najistotniejszych wymiarów (szerokość i długość pomieszczenia, szerokość okna, wymiary i lokalizacja głównych mebli); idealnie będzie jeśli orientacyjnie określisz kierunki świata na rzucie pomieszczenia
Możesz skorzystać ze wskazówek w pliku pdf , jest tam też miejsce do wrysowania rzutu. Wystarczy go potem zeskanować lub sfotografować i przesłać na mój email ze zdjęciami.

Skorzystaj z szablonu i wskazówek, które pomogą Ci narysować rzut!

POBIERZ PDF

3

Po przeanalizowaniu materiałów od Ciebie wyślę Ci e-maila z dodatkowymi pytaniami. A jeśli wyrazisz na to zgodę - mogę w tym celu do Ciebie zadzwonić telefonicznie lub na skype. Napisz wtedy w mailu lub fomularzu Twój numer telefonu lu login skype.

4

Po paru dniach otrzymasz ode mnie pakiet materiałów w pliku pdf zawierający:
- szkice - pokazujące rzut oraz widoki Twojego wnętrza z opisanymi propozycjami zmian. Jeden lub dwa warianty.
- moodboard - czyli tablicę inspiracji, która będzie pokazywać zamierzony klimat wnętrza, dodatki i konkretne rozwiązania na realnych przykładach
- dla każdego Klienta tworze też dedykowaną tablicę inspiracji na Pinterest
- jeśli wyraziłaś taką chęć będą też propozycje rzeczy do samodzielnego wykonania z instrukcjami.
Poniżej przykładowe rysunki i tablice inspiracji dotyczące wnętrza komercyjnego.

5

Jeśli coś jest niejasne lub masz dodatkowe pytania dotyczące przesłanych materiałów możemy umówić się na rozmowę telefoniczną lub na skype.
W pół godziny spróbuję rozwiać Twoje wątpliwości i odpowiedzieć na nurtujące Cię kwestie.

6

Możesz zacząć działać! Malować, przestawiać, majsterkować, zmieniać.
Będzie mi bardzo miło jeśli podzielisz się ze mną efektami Twojej pracy!

Czy ta usługa jest dla mnie?

- TAK, jeśli lubisz zmiany
- TAK, jeśli nie jesteś pewna swoich pomysłów
-TAK, jeśli potrzebujesz konsultacji architektonicznej a nie kompleksowego projektu
- TAK, jeśli szukasz inspiracji
- TAK, jeśli jesteś Zosią-Samosią - wiesz czego chcesz, ale nie wiesz jak to przekazać partnerowi/sprzedawcy/ekipie remontowej
- TAK, jeśli lubisz swoje rzeczy, nie chcesz ich wyrzucać tylko odświeżyć
- TAK, jeśli lubisz samodzielnie wykonywać różne rzeczy lub majsterkować
-TAK, jeśli pragniesz zmiany a masz mało czasu na realizację
- TAK, jeśli wynajmujesz pokój i jesteś "skazana" na meble właściciela i nie chcesz zbyt dużo inwestować w wynajmowane wnętrze
- TAK, jeśli cenisz sobie prostotę i funkcjonalność
- TAK, jeśli nie lubisz marnotrawienia - surowców, energii, czasu i pieniędzy

Ta usługa NIE jest dla Ciebie, jeśli:

- wiesz dokładnie jak ma wyglądać Twoje wnętrze - odważ się i to zrób po swojemu!
- jeśli potrzebujesz kompleksowego projektu wnętrza lub generalnego remontu - napisz do mnie, wycenię bezpłatnie taki projekt
- jeśli oczekujesz fotorealistycznych wizualizacji 3D - nie robię ich, wolę rysunki odręczne i techniczne - chcesz wyrzucić wszystko i zrobić generalny remont - zamów projekt wnętrza
- jeśli potrzebujesz, by ktoś pojeździł z Tobą po sklepach - niestety to usługa tylko on-line
- jeśli chcesz przeprowadzić metamorfozę w ogrodzie - nie znam się na tym, ale wiem kto może Ci pomóc
- jeśli nie podoba Ci się moje podejście do projektowania

Ile to kosztuje?

Koszt usługi to od 1000 do 2000 zł

Co otrzymujesz za tą cenę?

- 1 lub 2 koncepcje rzutu wnętrza z opisanymi zmianami - szkice wnętrza pokazujące niektóre rozwiazania - moodboard tablicę inspiracji pokazującą na realnych przykładach proponowane rozwiązania, kolorystykę i klimat wnętrza - dedykowaną tablicę na Pinterest, zawierająca jeszcze więcej inspiracji, którą możesz samodzielnie rozbudowywać - 2 x 30 minut konsultacji telefonicznej/skype (przed przygotowaniem materiałów oraz po przesłaniu koncepcji)

GWARANCJA SATYSFAKCJI !

Jeśli otrzymane materiały zupełnie nie spełnią Twoich oczekiwań - powiedz mi o tym. Spróbuję je poprawić. A jeśli dalej nie będziesz usatysfakcjonowana - zwrócę Ci 100% wpłaconej kwoty.
Dlaczego podejmuję takie ryzyko?
Bo wierzę w uczciwość moich Klientów i w swoje umiejętności!

Zamów metamorfozę przestrzeni! Napisz do mnie:

biuro@kasiakruszenko.pl

REFERENCJE

Poznaj opinie Osób, dla których pracowałam zdalnie

Lokal gastronomiczny

Bardzo, ale to bardzo jestem zadowolona ze współpracy z Kasią. Pomogła mi zmienić wnętrze lokalu tak, by nie naraziło mnie to na zbyt duże koszty, a środowisko na zaśmiecanie. Potrzebna była przebudowa baru, by spełniał wymogi sanitarne. Projekt został wykonany szybko i skutecznie. Wszystkie rady i pomysły były przemyślane i trefne w 100%. Dzięki Kasi lokal prezentuje się bardzo ładnie i jednocześnie skromnie. Mało tego, to właśnie Kasi zawdzięczam odkrycie mojego talentu do tworzenia czegoś z czegoś już niepotrzebnego. Wykorzystałam butelki, puszki oraz słoiki do tworzenia lamp i kwietników. Ogromna jest radość i satysfakcja i samodzielnego tworzenia. Moja współpraca z Kasią jest przykładem na to, że zdalna praca jest równie skuteczna i efektywna. Już wkrótce planuję kolejną metamorfozę lokalu i mam nadzieję, że Kasia znajdzie czas, aby przeprowadzić ją razem ze mną.
Jolanta Kamińska, Pizzeria La Nostra, Kudowa Zdrój lanostra-kudowa.pl

Przestrzeń kreatywna

Z Kasią mieliśmy okazję współpracować na etapie koncepcji adaptacji jednego z budynków Przestrzeni Kreatywnej Kotulińskiego 6, którą tworzymy w dawnej przypałacowej gorzelni. Szukaliśmy wówczas pomysłów i sposobów na adaptację dawnej przestrzeni magazynowej do nowej funkcji – przestrzeni eventowej z wykorzystaniem drewna i materiałów z odzysku. Kasia chętnie podjęła temat – zaproponowała kilka rozwiązań popartych przykładami konkretnych realizacji. Ostateczne rozwiązanie jest wynikiem naszych wspólnych przemyśleń, ale Jej udział i inspiracje były dla nas bardzo pomocne. Polecam!
Dorota Proske, K6/ Kotulińskiego 6 Slow Events, Czechowice-Dziedzice, kotulinskiego6.pl

Mieszkanie na poddaszu

Kupiłem mieszkanie na poddaszu, poprosiłem Kasię o rozplanowanie jego układu, bo nie byłem pewny jak zmieścić wszystko na 30 m2. W trakcie załatwiania formalności okazało się, że mogę wykupić cały strych. Z 30 zrobiło się prawie 80 m2 i tym razem potrzebowałem je dobrze zagospodarować. Kasia zaproponowała kilka układów mieszkania, podkreśliła ich wady i zalety. Razem wybraliśmy ten najlepszy i przystąpiłem do realizacji. Wiedziałem jaki efekt chcę uzyskać, ale wszystkie meble i kolorystykę konsultowałem z nią przed zakupem. Uchroniła mnie przed kilkoma błędnymi decyzjami. Polecam taką formę współpracy!
Seweryn Kompa, Kudowa Zdrój

Metamorfoza kuchni i pokoju dziennego

Bardzo dziękuję Kasi Kruszenko za świetne projekty kuchni i pokoju. Wykorzystałam je maksymalnie i jestem z tego mega zadowolona. Zwłaszcza kuchnia z hitem, który każdemu sprzedaję, czyli farbą do płytek oraz regał na książki, który teraz też jest biały :-) w chwilach zwątpienia Kasia ratowała mnie swoimi profesjonalnymi radami, m.in. w sprawie wyboru wałka do malowania mebli. Polecam porady u Kasi z całego serca. Dziękuję, Kasiu :-)
Wioletta, Kęty

Wirtualna wizyta architekta w kuchni pani Marty

Bardzo podobała mi się forma współpracy. W dzisiejszych czasach skraca się dystans i Internet daje możliwość korzystania z usług osób nie mieszkających tuż za rogiem. Podczas rozmowy bardzo podobało mi się twoje podejście: szukałaś możliwości i najlepszych rozwiązań, nie proponowałaś rozwiązań typu „wywal wszystko i zacznij od zera”. Proponowane rozwiązania były delikatną zmianą, nie inwazyjną a jednocześnie pomocną zmianą. Ważnym elementem była atmosfera podczas rozmowy, twoja uważność w słuchaniu, kiedy mówiłam, że czegoś nie chcę to nie forsowałaś danego pomysłu. Także podnoszenie na duchu i słowa „ee nie jest tak źle, albo tutaj można zrobić tak, albo tak...”. Dużą wartością jest info zwrotna i tablica z konkretnymi inspiracjami. Generalnie potrzebuję zobaczyć pomysł na rysunku, dlatego wszelkie wizualne pomysły dla mnie super. Mocnym punktem tej tablicy jest zdjęcie mojej kuchni i dorysowany blat (pokazanie rozwiązania), to pozwala na szybkie zobaczenie danego rozwiązania w mojej przestrzeni. Szczególnie na podkreślenie zasługuje pokazanie różnorodności pomysłów/ rozwiązań, a to jest ważne, bo jest duża szansa, że któryś wpadnie w gust. Tak było u mnie. Jeden pomysł skradł moje serce ;-) Dużą pomocą jest podawanie przez Ciebie konkretnych linków do produktów, to bardzo ułatwia (nie musze się zastanawiać, jaki produkt wybrać) – jest to dla mnie rada eksperta, którą szczególnie sobie cenię. Marta

Wirtualna wizyta w pokoju dziecka

Rozmowa nie była długa, ale dla kogoś kto ma jakieś własne wstępne pomysły na wystrój idealna. Mogłam sobie zweryfikować kilka swoich wizji, uzyskać informację zwrotną od profesjonalistki na temat tejże wizji. W punktach, w których sama utknęłam (np wygląd szafy) otrzymałam ciekawą propozycję. Sam kontakt była bardzo fajny i sympatyczny. Konkretne uwagi, bardzo szybka ocena przestrzeni i jej możliwości. Wzięcie pod uwagę pasji i upodobań córki i próba połączenia ich z praktycznymi możliwościami bardzo udana. Popdobała mi się tablica inspiracji, któa otrzymałam po rozmowie. Kamila

Wirtualna wizyta w pracowni florystycznej

Wirtualne spotkanie. Spojrzenie na mój świat w nowy sposób. Dla mnie zaskakujący, pokazujący że nie widzę wszystkich możliwości wnętrza. Porady proste z szybkim efektem. Bardziej czaso i pracochłonne niż kosztowne. Propozycje wykorzystuję i realizuję krok po kroku. Klucz do ogrodu, Pracownia Florystyczna

Wirtualna wizyta w kuchni Pani Magdy

Jestem bardzo zadowolona, wizyta pozwoliła mi poukładać wszystko w głowie :) Magda