Nie zawsze jest czas na remont, ale zawsze jest dobry czas na zmiany we wnętrzu!
A może tak metamorfoza otaczającej Cię przestrzeni? Niezależnie czy to pokój dzienny, sypialnia, pokoju dziecka czy biuro - zmiany są fajne! Byle nie były zbyt kosztowne i pracochłonne, bo stracimy zapał i radość z ich wprowadzania.
Lubię proste rozwiązania, zaskakujące pomysły, naturalne materiały i neutralne wnętrza, które można zmienić w okamgnieniu dodatkami, najlepiej wykonanymi samodzielnie. Lubię targi staroci, babcine szafy i strychy (bez pająków).
Nie lubię nadmiaru rzeczy, marnowania pieniędzy, energii i czasu, nie lubię wyrzucania. Uważam, że to co się da - trzeba, naprawiać, odnawiać i przerabiać. To co dla kogoś jest śmieciem, dla nas może być skarbem.
Jeśli takie podejście jest Ci bliskie, zapraszam Cię do zapoznania się z moją ofertą szybkiej i efektownej metamorfozy Twojej przestrzeni.
Jestem architektem i pomogłam zdalnie już wielu osobom. Poznaj ich opinie.
Jestem pewna, że w każdym wnętrzu nawet niewielka, ale pomysłowa zmiana może zdziałać cuda, także dla naszego samopoczucia.

Jak wygląda ta usługa?

Usługa polega na konsultacji architektonicznej on-line jednego pomieszczenia, której efektem jest pakiet rysunków i inspiracji do samodzielnego wdrożenia zmian w Twoim wnętrzu.
Po zaksięgowaniu wpłaty, prześlę Ci maila z potwierdzeniem i prośbą o wysłanie informacji o wnętrzu, które chcesz zmienić.
Nie obawiaj się - masz moją gwarancję satysfakcji.
Aby jak najlepiej spełnić Twoje oczekiwania proponuję następujące poniżej etapy:

1

Odpowiedz na kilka pytań dotyczących przestrzeni, którą chcesz poddać metamorfozie korzystając z gotowego formularza lub napisz do mnie email (kasia@dizajneko.pl) i opisz problem, np:
- jakie funkcje pełni to pomieszczenie, a jakie ma pełnić - jeśli chcesz to zmienić lub coś dodać (kącik do czytania, łóżeczko i przewijak dla niemowlaka)?
- co w tym wnętrzu lubisz?
- czego nie lubisz?
- co Ci się marzy?
- którego mebla bardzo chcesz się pozbyć?
- jaki mebel (np. z innej cześć mieszkania/domu) chcesz żeby się tam znalazł?
- dostałaś piękny obraz na urodziny i nie wiesz gdzie go umieścić i jak dopasować do niego wnętrze? (prześlij jego zdjęcie)
- napisz czy lubisz robić coś samodzielnie, np. umiesz szyć, malować, uwielbiasz pracę z drewnem
- możesz przesłać swoje inspiracje - zdjęcia wnętrz lub elementów, które Ci się podobają lub oddają klimat, który chcesz uzyskać,
- możesz określić budżet jaki chcesz przeznaczyć na metamorfozę, jeśli nie będę starać się by był minimalny :)

Odpowiedz na kilka pytań korzystając z gotowego formularza!

WYPEŁNIJ FORMULARZ

2

Prześlij na mój adres email (kasia@dizajneko.pl):
- kilka zdjęć pomieszczenia/przestrzeni, którą chcesz odmienić i jego najistotniejszych elementów ( meble, skosy, okno, komin, wnęka, słup, meble). Im więcej zdjęć tym lepiej poznam wnętrze i tym lepiej będę mogła wywiązać się z zadania.
Zdjęcia najlepiej robić z rogów lub przeciwległych ścian pomieszczenia, żeby jak najwięcej przestrzenie znalazło się w kadrze.
- możesz też nakręcić wideo i "oprowadzić" mnie po tej przestrzeni
- odręczny rzut poniszczenia z zaznaczeniem najistotniejszych wymiarów (szerokość i długość pomieszczenia, szerokość okna, wymiary i lokalizacja głównych mebli); idealnie będzie jeśli orientacyjnie określisz kierunki świata na rzucie pomieszczenia
Możesz skorzystać ze wskazówek w pliku pdf , jest tam też miejsce do wrysowania rzutu. Wystarczy go potem zeskanować lub sfotografować i przesłać na mój email ze zdjęciami.

Skorzystaj z szablonu i wskazówek, które pomogą Ci narysować rzut!

POBIERZ PDF

3

Po przeanalizowaniu materiałów od Ciebie wyślę Ci e-maila z dodatkowymi pytaniami. A jeśli wyrazisz na to zgodę - mogę w tym celu do Ciebie zadzwonić telefonicznie lub na skype. Napisz wtedy w mailu lub fomularzu Twój numer telefonu lu login skype.

4

Po paru dniach otrzymasz ode mnie pakiet materiałów w pliku pdf zawierający:
- szkice - pokazujące rzut oraz widoki Twojego wnętrza z opisanymi propozycjami zmian. Jeden lub dwa warianty.
- moodboard - czyli tablicę inspiracji, która będzie pokazywać zamierzony klimat wnętrza, dodatki i konkretne rozwiązania na realnych przykładach
- dla każdego Klienta tworze też dedykowaną tablicę inspiracji na Pinterest
- jeśli wyraziłaś taką chęć będą też propozycje rzeczy do samodzielnego wykonania z instrukcjami.
Poniżej przykładowe rysunki i tablice inspiracji dotyczące wnętrza komercyjnego.

5

Jeśli coś jest niejasne lub masz dodatkowe pytania dotyczące przesłanych materiałów możemy umówić się na rozmowę telefoniczną lub na skype.
W pół godziny spróbuję rozwiać Twoje wątpliwości i odpowiedzieć na nurtujące Cię kwestie.

6

Możesz zacząć działać! Malować, przestawiać, majsterkować, zmieniać.
Będzie mi bardzo miło jeśli podzielisz się ze mną efektami Twojej pracy!

Czy ta usługa jest dla mnie?

- TAK, jeśli lubisz zmiany
- TAK, jeśli nie jesteś pewna swoich pomysłów
-TAK, jeśli potrzebujesz konsultacji architektonicznej a nie kompleksowego projektu
- TAK, jeśli szukasz inspiracji
- TAK, jeśli jesteś Zosią-Samosią - wiesz czego chcesz, ale nie wiesz jak to przekazać partnerowi/sprzedawcy/ekipie remontowej
- TAK, jeśli lubisz swoje rzeczy, nie chcesz ich wyrzucać tylko odświeżyć
- TAK, jeśli lubisz samodzielnie wykonywać różne rzeczy lub majsterkować
-TAK, jeśli pragniesz zmiany a masz mało czasu na realizację
- TAK, jeśli wynajmujesz pokój i jesteś "skazana" na meble właściciela i nie chcesz zbyt dużo inwestować w wynajmowane wnętrze
- TAK, jeśli cenisz sobie prostotę i funkcjonalność
- TAK, jeśli nie lubisz marnotrawienia - surowców, energii, czasu i pieniędzy

Ta usługa NIE jest dla Ciebie, jeśli:

- wiesz dokładnie jak ma wyglądać Twoje wnętrze - odważ się i to zrób po swojemu!
- jeśli potrzebujesz kompleksowego projektu wnętrza lub generalnego remontu - napisz do mnie, wycenię bezpłatnie taki projekt
- jeśli oczekujesz fotorealistycznych wizualizacji 3D - nie robię ich, wolę rysunki odręczne i techniczne - chcesz wyrzucić wszystko i zrobić generalny remont - zamów projekt wnętrza
- jeśli potrzebujesz, by ktoś pojeździł z Tobą po sklepach - niestety to usługa tylko on-line
- jeśli chcesz przeprowadzić metamorfozę w ogrodzie - nie znam się na tym, ale wiem kto może Ci pomóc
- jeśli nie podoba Ci się moje podejście do projektowania

Ile to kosztuje?

Koszt usługi to 499 zł

Co otrzymujesz za tą cenę?

- 1 lub 2 koncepcje rzutu wnętrza z opisanymi zmianami - szkice wnętrza pokazujące niektóre rozwiazania - moodboard tablicę inspiracji pokazującą na realnych przykładach proponowane rozwiązania, kolorystykę i klimat wnętrza - dedykowaną tablicę na Pinterest, zawierająca jeszcze więcej inspiracji, którą możesz samodzielnie rozbudowywać - 2 x 30 minut konsultacji telefonicznej/skype (przed przygotowaniem materiałów oraz po przesłaniu koncepcji)

GWARANCJA SATYSFAKCJI !

Jeśli otrzymane materiały zupełnie nie spełnią Twoich oczekiwań - powiedz mi o tym. Spróbuję je poprawić. A jeśli dalej nie będziesz usatysfakcjonowana - zwrócę Ci 100% wpłaconej kwoty.
Dlaczego podejmuję takie ryzyko?
Bo wierzę w uczciwość moich Klientów i w swoje umiejętności!

Zamów metamorfozę przestrzeni! Napisz do mnie:

kasia@dizajneko.pl

REFERENCJE

Poznaj opinie Osób, dla których pracowałam zdalnie

Metamorfoza kuchni i pokoju dziennego

Bardzo dziękuję Kasi Kruszenko za świetne projekty kuchni i pokoju. Wykorzystałam je maksymalnie i jestem z tego mega zadowolona. Zwłaszcza kuchnia z hitem, który każdemu sprzedaję, czyli farbą do płytek oraz regał na książki, który teraz też jest biały :-) w chwilach zwątpienia Kasia ratowała mnie swoimi profesjonalnymi radami, m.in. w sprawie wyboru wałka do malowania mebli. Polecam porady u Kasi z całego serca. Dziękuję, Kasiu :-)
Wioletta, Kęty

Mieszkanie na poddaszu

Kupiłem mieszkanie na poddaszu, poprosiłem Kasię o rozplanowanie jego układu, bo nie byłem pewny jak zmieścić wszystko na 30 m2. W trakcie załatwiania formalności okazało się, że mogę wykupić cały strych. Z 30 zrobiło się prawie 80 m2 i tym razem potrzebowałem je dobrze zagospodarować. Kasia zaproponowała kilka układów mieszkania, podkreśliła ich wady i zalety. Razem wybraliśmy ten najlepszy i przystąpiłem do realizacji. Wiedziałem jaki efekt chcę uzyskać, ale wszystkie meble i kolorystykę konsultowałem z nią przed zakupem. Uchroniła mnie przed kilkoma błędnymi decyzjami. Polecam taką formę współpracy!
Seweryn Kompa, Kudowa Zdrój

Przestrzeń kreatywna

Z Kasią mieliśmy okazję współpracować na etapie koncepcji adaptacji jednego z budynków Przestrzeni Kreatywnej Kotulińskiego 6, którą tworzymy w dawnej przypałacowej gorzelni. Szukaliśmy wówczas pomysłów i sposobów na adaptację dawnej przestrzeni magazynowej do nowej funkcji – przestrzeni eventowej z wykorzystaniem drewna i materiałów z odzysku. Kasia chętnie podjęła temat – zaproponowała kilka rozwiązań popartych przykładami konkretnych realizacji. Ostateczne rozwiązanie jest wynikiem naszych wspólnych przemyśleń, ale Jej udział i inspiracje były dla nas bardzo pomocne. Polecam!
Dorota Proske, K6/ Kotulińskiego 6 Slow Events, Czechowice-Dziedzice, kotulinskiego6.pl

Lokal gastronomiczny

Bardzo, ale to bardzo jestem zadowolona ze współpracy z Kasią. Pomogła mi zmienić wnętrze lokalu tak, by nie naraziło mnie to na zbyt duże koszty, a środowisko na zaśmiecanie. Potrzebna była przebudowa baru, by spełniał wymogi sanitarne. Projekt został wykonany szybko i skutecznie. Wszystkie rady i pomysły były przemyślane i trefne w 100%. Dzięki Kasi lokal prezentuje się bardzo ładnie i jednocześnie skromnie. Mało tego, to właśnie Kasi zawdzięczam odkrycie mojego talentu do tworzenia czegoś z czegoś już niepotrzebnego. Wykorzystałam butelki, puszki oraz słoiki do tworzenia lamp i kwietników. Ogromna jest radość i satysfakcja i samodzielnego tworzenia. Moja współpraca z Kasią jest przykładem na to, że zdalna praca jest równie skuteczna i efektywna. Już wkrótce planuję kolejną metamorfozę lokalu i mam nadzieję, że Kasia znajdzie czas, aby przeprowadzić ją razem ze mną.
Jolanta Kamińska, Pizzeria La Nostra, Kudowa Zdrój lanostra-kudowa.pl

Koncepcja wnętrza eventowego

Kasia ma doskonałe wyczucie kolorów i przestrzeni. Potrafi dopasować wizję wnętrza do gustów klienta. Prowadzi jasną komunikację, a szkice poglądowe są czytelne. Ma świadomość nowoczesnych trendów, doskonale odnajduje się w upcyklingu.
Kaśka Barc, Oddam Odpady, Warszawa, oddamodpady.pl